У Тернополі суд визнав інвестиційний договір недійсним

12 Тра 2017 / 07:50 | Переглядів: 1565

Надал рішало

За втручання прокуратури у Тернополі попереджено незаконну передачу комерційній структурі землі вартістю майже 2 млн. грн

Прокуратура Тернопільської області пред'явила позов до суду в інтересах держави в особі Тернопільської міської ради до виконавчого комітету ТМР, комунального підприємства Тернопільської міської ради "Підприємство матеріально-технічного забезпечення" та товариства з обмеженою відповідальністю "Спілка підприємців" з вимогою визнати недійсним інвестиційний договір від 05.07.2016 року щодо будівництва торгових приміщень у м.Тернополі по вул. Живова, на земельній ділянці площею 0,12 га вартістю майже 2 млн грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, встановлено, що інвестиційний договір укладено з порушенням вимог чинного законодавства з метою уникнення товариством "Спілка підприємців" конкурентної процедури отримання земельної ділянки. Відповідно до умов договору, після реалізації правочину товариство "Спілка підприємців" отримувала у власність торгові приміщення, збудовані на земельній ділянці комунального підприємства. Згодом, товариство, як власник нерухомості, змогло б документально оформити право користування землею без проведення аукціону.

Хоча в процесі судового розгляду Тернопільська міська рада відмовилась від пред‘явленого позову, за принципової позиції прокуратури господарським судом Тернопільської області позовні вимоги задоволено в повному обсязі. Інвестиційний договір визнано недійсним.

Галина ЖУРАВНА.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.