Екс-заступниця голови РДА притягнена до відповідальності за корупцію

21 Жов 2014 / 08:59 | Переглядів: 1205

хабар

Прокурор Шумського району, розглянувши матеріали перевірки про скоєння корупційного правопорушення колишньою заступницею голови РДА, склав щодо неї адміністративний протокол за ч.1 ст.172-4 Кодексу Уккраїни про адміністративні правопорушення.

Встановлено, що чиновниця порушила спеціальні обмеження, встановлені ст. 7 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Чиновниця поєднувала роботу на посадах заступника голови Шумської районної державної адміністрації та голови Шумської районної організації профспілки працівників освіти і науки та отримувала заробітну на обох посадах. Шумський районний суд визнав винною у скоєнні аміністративного правопорушення колишню заступницю голови РДА. На держслужбовця накладено штраф на суму 850 грн. з конфіскацією незаконно отриманої винагороди від роботи за сумісництвом у розмірі понад 15 тис. грн. Рішенням апеляційного суду Тернопільської області постанова районного суду залишена в силі.

Прес-служба прокуратури області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.