Екологи виявили пні зрізаних дерев на території Скомороської сільської ради

26 Лют 2015 / 16:44 | Переглядів: 1270

екологія

Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 5 лютого 2015р. проведено перевірку факту незаконної рубки на території Язлівецького лісництва.

Перевіркою встановлено, що у кварталі 63 виділ 21 Язлівецького лісництва ДП "Бучацьке ЛГ", на території Скомороської сільської ради Бучацького району в межах національного природного парку "Дністровський каньйон" виявлено незаконну рубку 76 дерев, клейма контролю та відводу на пнях зрізаних дерев відсутні.

Згідно отриманої інформації будь-яких дозвільних документів на проведення рубки дерев у вище вказаному кварталі не видавалось.

Розмір шкоди заподіяної природним комплексам території природно-заповідного фонду Національного природного парку "Дністровський Каньйон" внаслідок незаконної рубки дерев становить 32891 грн.

В зв'язку з тим, що в даних порушеннях вбачаються ознаки злочину передбачені ч.1 ст.252 ККУ, матеріали перевірки направлено до прокуратури Тернопільської області для вжиття заходів прокурорського реагування.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.