Друге читання законопроекту про мови відбудеться після 20 червня

13 Чер 2012 / 15:35 | Переглядів: 1758

Ми хочемо розмовляти українською мова

Депутати до 20 червня повинні подати свої пропозиції щодо змін у законопроект про мови. Після цього його повторно винесуть на розгляд. Про це повідомив Спікер Верховної Ради Володимир Литвин.

"Комітет їх (пропозиції - 24) обробить, потім депутати ознайомляться і законопроект виноситься на розгляд", - пояснив він.

Литвин також підкреслив, що необхідно сконцентрувати зусилля на тому, щоб створити законопроект, який би відповідав інтересам України.

Нагадаємо, 5 червня Спікер Верховної Ради Володимир Литвин відкрив сесію Верховної Ради. Депутати одразу прийняли у першому читанні "мовний" законопроект Колесніченка-Ківалова.

Згодом у виданні "Українська правда" з'явилась стаття про те, що партія Литвина допомогла проштовхнути мовний законопроект. Сам Литвин цю інформацію заперечує.

Джерело: Дзеркало тижня

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.