Бюджетні мільйони на виборчу рекламу Надала під час епідемії?

30 Бер 2020 / 10:16 | Переглядів: 402

raddddaaaaaaaaa

Кілька днів тому, в час, коли частина тернополян почала активно збирати гроші на засоби захисту для медиків, апарати штучної вентиляції легень та ін., тернопільська міська влада на чолі з Сергієм Надалом оголосила несподівані тендери на замовлення висвітлення своєї діяльності на суму понад 3,5 млн. грн.

Про це заявила місцева організація "Сила Людей Тернополя", посилаючись на перелік оголошених закупок міськради - https://cutt.ly/RtQMt1c

"Інформації про роботу керівництва міста більш ніж достатньо. Нею переповнені всі можливі комунікаційні канали: від соціальних мереж, електронних ЗМІ до газет, радіо, моніторів на зупинках, в громадському транспорті, на телебаченні та білбордах. Так зване платне "висвітлення роботи міської ради" є прямою виборчою політичною рекламою міського голови бюджетним коштом.

Вважаємо, що в час епідемії небезпечного захворювання та невідворотної економічної кризи, будь-які витрати на рекламу влади є неприпустимими!

За суму 3,5 млн. грн. можна було б придбати для медиків:
- від 30 000 до 60 000 захисник масок класу FF2-FF3;
- або ж від 5 000 до 10 000 професійних захисних комбінезонів багаторазового використання.

Міський голова та міська рада мають змогу оприлюднювати офіційну інформацію на власних інтернет-порталах та в соціальних мережах, що не потребує додаткових витрат.
Місцеві медіа якісно та безкоштовно доносять усю важливу для громади інформацію",- йдеться у заяві "Сили Людей".

Активісти вимагають скасувати рекламні та усі інші некритичні для функціонування міста витрати, а зекономлені кошти спрямувати на засоби надійного захисту для медиків, підвищення оплати праці медичних працівників та відновлення занедбаної сфери охорони здоров'я міста.

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.