Безробітним жінкам розповіли, як будувати майбутнє

18 Бер 2015 / 12:43 | Переглядів: 1398

безробжінки

Про формування позитивної життєвої позиції говорили на черговому засіданні жіночого клубу "Гармонія", що діє при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. У заході взяли участь головний державний інспектор праці Віктор Запольський, фінансові консультанти фірми "Євролайф" Віктор Кузьмінський, Любов Панасюк та Аліна Грансон.

- Від життєвої позиції людини залежить її фінансове становище, процвітання, кар'єрний ріст, соціальний статус, успішність, задоволеність життям, - такими словами розпочала засідання фахівець міськрайцентру зайнятості Інна Лісовська. - Життєва позиція - це внутрішній стержень людини, її бачення всього, що є навколо та всередині кожного із нас. Це вміння висловлювати власну думку, будувати стосунки, не боятися рухатися вперед, розвивати внутрішнє "Я" і, врешті-решт, нести відповідальність за свої дії та вчинки. Позитивність у життєвій позиції дає можливість людині жити з перспективою, мріяти та знати, що все буде гаразд, що після невеликих проблем обов'язково приходить перемога та радість. Тому потрібно вчитися будувати своє майбутнє, піклуватися про себе. А це у змозі зробити кожен.

Присутні переглянули відеопрезентацію "Твоє життя", отримали інформацію, як правильно спланувати життєву перспективу, забезпечити фінансову стабільність родини та власну безхмарну старість.

На питання щодо прав жінки, процедури офіційного працевлаштування, гарантій забезпечення права на працю відповіді дав головний державний інспектор праці Віктор Запольський. "Захищеною є та людина, яка не лише знає свої права, а й дотримується чинного законодавства, - сказав він. - Більші знання - більша захищеність, впевненість у собі та в своєму майбутньому!"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.