Баранов та Цимбалюк на на Микулинецькому кладовищі прибирали могили

09 Кві 2012 / 14:04 | Переглядів: 2074

Молоді регіони на толоці

На традиційну для цієї пори толоку "Молоді регіони" Тернопільщини вийшли 6 квітня в переддень світлого празника Введення господнього в Єрусалим. Толока пройшла на Микулинецькому кладовищі, на похованнях людей, котрі закінчили своє життя в Обласному комунальному геріатричному будинку-інтернаті с.Петриків, що поблизу Тернополя. Напередодні Паски, в Україні є добра традиція, упорядковувати могили та вшановувати пам'ять померлих родичів, а оскільки люди, які перебували в інтернаті чи то не мали родичів, чи в силу різних обставин залишилися без їхньої підтримки, то і за могилами нікому приглядіти, крім працівників інтернату.

Депутат Тернопільської міської ради, голова ТОО ВМГО "Молоді регіони" Костянтин Баранов розповів: "Такі акції ми проводимо не лише у Тернополі. Вони є традиційними і для районних організацій. Дирекція Геріатричного будинку звернулася до нас за допомогою. Адже підопічні не можуть привести в належний стан могили, бо старенькі, а працівники мають вдосталь роботи на території та біля підопічних. Ми молоді - тож можемо приділити час і сили для того аби до Воскресіння могили були в належному стані".

"Могили зазвичай прибирають люди котрі перебувають в інтернаті, також звертаються різні організації. От до нас сьогодні завітали "Молоді регіони". Звичайно, роботи дуже багато, могили заростають, потрібен постійний догляд. Ми хочемо подякувати молодим людям, які не пошкодували свого часу, і зібралися для того щоб зробити добру справу - упорядкувати могили людей, від яких відвернулися рідні" - підмітила, Стефанія Борсук, заступник директора з господарських питань Геріатричного будинку-інтернату.

Депутат Тернопільської міської ради Віталій Цимбалюк, зауважив: "Кожного року, в кожній сім'ї є за обов'язок упорядкувати могили померлих родичів. Так склалося, що є люди, які на схилі літ, залишилися одні, і їх доля закинула в інтернат. Ми ж долучилися до цієї толоки тому, що вважаємо - жодна людина, і жодна могила не може бути залишена без уваги, а тим більше напередодні такого світлого свята - Воскресіння".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.