Азаров похвалився, що зробив для української мови значно більше, ніж «націоналістичні уряди»

05 Вер 2012 / 10:25 | Переглядів: 1577

Азаров

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що в Україні ніякого утиску української мови немає.

Про це Микола Азаров сказав він під час зустрічі з українським російськомовним письменником Андрієм Курковим сьогодні.

"Багато говориться про те, що нібито у нас має місце утиск української мови. Я дуже добре знаю ситуацію за останні 10 років і можу чітко сказати, що тільки в роки роботи уряду Віктора Януковича і зараз, коли керую урядом я, на розвиток української культури виділяються кошти в рази більше, ніж під час найбільш націоналістичних урядів", - сказав прем'єр-міністр.

Як приклад Азаров навів факт, що нібито в 2012 році, в порівнянні з 2011, зростання тиражу україномовних видань склало 166%. Крім того, він наголосив, що уряд виділяє кошти на фінансування українських фільмів.

"Те, що говориться особливо зараз, у зв'язку з прийняттям мовного закону, спотворено. Люди або не володіють інформацією, або свідомо її спотворюють", - додав прем'єр.

Як писав Вголос, міністр освіти і науки Дмитро Табачник нещодавно розповів, що майже 95% підручників, закуплених для молодших класів, російською мовою.

Джерело: dt.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.