АМУ вітає українські міста з отриманням нагород Ради Європи!

27 Кві 2018 / 06:28 | Переглядів: 1421

ПАРЄ

24 квітня під час засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи президент Асамблеї Мікеле Ніколетті оголосив про присудження нагороди Приз Європи у 2018 році містуІвано-Франківську:"Для мене велика честь оголосити переможця. Це Івано-Франківськ. Ми вітаємо Івано-Франківськ, дякуємо цьому місту за співпрацю з Європою і вітаємо наших українських друзів".
Також булооголошенопро присудження інших відзнак Ради Європи. Підкомітет з питань Призу Європи Комітету соціальних відносин, здоров'я та сталого розвитку ПАРЄ цього року присудив сім почесних дошок, вісім почесних прапорів та шістнадцять почесних дипломів. Серед переможців - українські міста:
  • Почесну Дошку отримало місто Бровари (Київська область)
  • Європейський Диплом отримали Київ та Львів.
Нагадаємо, у 2010 році Приз Європи отримав Харків.
Нагорода Приз Європи (Europe Prize)була заснована у 1955 році Парламентською Асамблеєю Ради Європи для присудження містам і муніципалітетам за просування європейських ідеалів. Ця нагорода є важливим інструментом у покращенні відносин між усіма країнами та громадянами Європи, поширенні ідеї єдиної Європи.Щоб отримати Приз Європи місто спочатку має почергово отримати такі відзнаки Ради Європи: Європейський Диплом (1), Почесний Прапор (2), Почесна Дошка (3).Читайте більше про Приз Європи запосиланням

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.