Відео

UA - Тернопільські музиканти влаштували різдвяний концерт на місцевому вокзалі. Муніципальний Галицький камерний оркестр зустрічав і проводжав пасажирів колядками, вальсами та класичними творами. Грали у залі очікування, куди крім випадкових подорожніх з валізами прийшли і деякі тернополяни, щоб просто послухати колядки у виконанні оркестру. Зачувши знайомі мелодії, слухачі підспівували музикантам. Випуск ТСН.19:30 за 9 січня 2016 року RU - Тернопольские музыканты устроили рождественский концерт на местном вокзале. Муниципальный Галицкий камерный оркестр встречал и провожал пассажиров колядками, вальсами и классическими произведениями. Играли в зале ожидания, куда кроме случайных путников с чемоданами пришли и некоторые жители Тернополя, чтобы просто послушать колядки в исполнении оркестра. Услышав знакомые мелодии, публика подпевала музыкантам. Выпуск ТСН.19:30 за 9 января 2016 года

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.