Знайомтесь: Google AdWords - помічник у вашому бізнесі

25 Вер 2017 / 23:18 | Переглядів: 773

Google AdWords

Тема: "Знайомтесь: Google AdWords - помічник у вашому бізнесі" зацікавила підприємців, які взяли участь у черговому засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості за участю маркетологів ІТ-компанії "Crowdin LLC" Марії Процик та Надії Шкільної.

Не секрет, що кожен підприємець зацікавлений, щоб його товари та послуги продавались успішно та з певною стабільністю. Отож, фахові маркетологи поділилися своїм досвідом роботи в Google AdWords.

"AdWords — це онлайн-рекламний сервіс, який дозволяє рекламодавцям відображати короткі рекламні тексти (контентна реклама), - кажуть фахівці. - Це зручний сервіс і його не треба боятись, просто треба сісти і почати робити.Проаналізуйте, яка саме ваша цільова аудиторія (вік, стать, інтереси тощо), складіть свій список "мінус-слів", підберіть місце розташування вашої рекламної компанії - це зекономить ваші кошти, обмежте кількість показів вашої реклами одній людині на день до 2-3 разів. Рекламну компанію в AdWords завжди можна зупинити, а при потребі відновити".

Марія та Надія відповіли на численні запитання присутніх, дали рекомендації, яку літературу можна почитати, корисні посилання на сервери з підбору ключових слів та "мінус-слів"; представили цікаві блоги на згадану тему.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.