За політичну агітацію священикам в УГКЦ оголошують догани

17 Жов 2012 / 06:51 | Переглядів: 1837

релігія і політика

Двом священикам Української Греко-Католицької Церкви, які агітували за одного із кандидатів у депутати у Золочеві, церковне керівництво оголосило сувору догану.

Про це повідомив керівник прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк під час круглого столу "Церква і вибори" сьогодні.

Отець Павло Дроздяк зазначив, що ця резонансна подія викликала серйозне занепокоєння у Церкві.

"До нас у прес-службу прийшло чимало звернень від тих, хто перебував тоді у Золочеві під час передвиборчого мітингу і хто переглядав відео. Люди вимагали покарати цих священиків", - сказав керівник прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ.

За його словами, священиків-агітаторів запрошували до Львова і з ними спілкувався єпископ-помічник Венедикт (Алексійчук). Свою провину священнослужителі повністю визнали.

Крім того, цим священикам висловлена догана з усіма наслідками, які за собою тягне таке покарання.

За словами керівника прес-служби Львівської архиєпархії УГКЦ, покарані священики до цього випадку ревно виконували свої обов'язки, займалися соціальним служінням і те, що з ними сталося можна вважати прикрою помилкою.

Джерело: РІСУ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.