В Тернополі запустили дієву підтримку малого бізнесу

15 Кві 2020 / 11:23 | Переглядів: 418

selooo

Антикризова ініціатива члена команди "Сили Людей Тернополя", менеджера ГО "Тернопільська аграрна дорадча служба" Святослава Абрам'юка з постачання домашніх продуктів та продукції дрібного фермерства "Від села до міста" набирає все більшої популярності та стає корисною для значної кількості людей. На цей момент до ініціативи вже долучилися 4000 учасників.

ВІД СЕЛА ДО МІСТА - ПРОДУКТИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ - це спеціально створений майданчик, де виробники з області пропонують свою продукцію, а покупці домовляються про купівлю.

Виробники пропонують сотні товарів за такими категоріями:
- м'ясна продукція;
- молочна продукція;
- хлібобулочні вироби;
- городина, овочі;
- крупи, цукор, мука, бобові;
- олія;


- фрукти, ягоди, горіхи;
- продукція бджільництва;
- консервація;
- напої;
- соуси та спеції;
- солодощі;
- насіння, розсади, ін.;

На сьогодні для зручності покупців товарні пропозиції з усіма потрібними даними можна переглядати у табличній формі за посиланням: https://tinyurl.com/vewuc43

Продавці ж можуть реєструватись та пропонувати власну продукцію, заповнивши відповідну електронну форму за посиланням: https://tinyurl.com/wptkosw

У реалізації та підтримці ініціативи окрім Святослава Абрам'юка беруть участь директор Благодійного фонду "Контінентал Фармерз Груп" Василь Мартюк, керівник ГО Тернопільська аграрна дорадча служба Мар'яна Томчак та Кооперативне об'єднання "Файні Ґазди" I Co-op Union "Faini Gazdy"

Довідки за телефонами:
0679558687
0979342524

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.