В Тернополі провели курс богословської формації для вчителів

15 Чер 2015 / 09:24 | Переглядів: 1414

йосиф сліпий капелюх освята

11 червня 2015 року на базі ТНВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого" відбувся курс богословської формації для вчителів шкіл духовного спрямування та вихователів садочків.


В роботі взяли участь представники Бучацького колегіуму ім. св. Йосафата, колегіуму-інтернату "Знамення" (с.Зарваниця), ЗОШ І-ІІ ступенів с. Озерної, ДНЗ № 13, ТНВК "Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого".

Учасники курсу мали змогу послухати інтерактивну лекцію о. Войцеха Змудзінського (центр Аруппе) "Інтернет, соціальні мережі, масс-медія та інші нові засоби спілкування та інформації, які можна використовувати у виховному процесі та для просування-промоції школи"; проявити креативність під час роботи в групах"Деякі методи для розвитку в учнів творчого мислення та здатності приймати рішення"; разом із отцем ВасилемРудейко, УКУ, заглибитися в "Літургійний аспект духовного життя вчителя".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.