Українських водіїв зобов'яжуть цілодобово їздити зі включеними фарами

27 Чер 2012 / 07:14 | Переглядів: 1672

фари

Кабінет міністрів за ініціативою ДАІ підготував зміни до правил дорожнього руху, серед яких - вимога 7 місяців на рік (з 1 жовтня по 1 травня) цілодобово їздити зі включеними фарами. Штраф для порушників пропонують впровадити у розмірі 340-425 грн.

Проект вже пройшов стадію громадського обговорення, і наразі до нього вносяться останні поправки, пише газета "Сьогодні".

Також пропонується впровадити підстави для додаткових обмежень швидкості. Поряд зі знаком, що обмежує швидкість, має бути знак, що пояснює, чому треба їхати повільніше (наприклад, попереду дорожні роботи, пішохідний перехід, школа тощо).

Тимчасові обмеження пропонується впроваджувати не лише при дорожніх роботах, але і в місцях проведення масових або спеціальних заходів (мітинги, навчання) і при стихійних лихах.

Постійні обмеження пропонується впроваджувати на небезпечних ділянках доріг і вулиць (круті повороти, обмежена видимість, звуження дороги); перед пішохідними переходами; перед стаціонарними постами ДАІ; на ділянках доріг біля шкіл, дитсадків, дитячих оздоровчих таборів.

Крім того, перед знаком "Контроль", що забороняє проїзд без зупинки, має бути завчасно встановлено декілька знаків, що обмежують швидкість (наприклад, 90 км/год, через 100 метрів - 70 км/год тощо). Наразі таких знаків немає.

У прес-службі управління ДАІ МВС повідомили, що зараз обробляються зауваження до проекту, і можливі зміни. Наприклад, скоротять період їзди зі включеними фарами (до 1 квітня, а не до 1 травня).

Також у ДАІ обіцяють перший час не штрафувати, а лише попереджати тих, у кого не горять вдень фари.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.