Українські "заробітчани" можуть масово повернутися додому

28 Сер 2012 / 11:27 | Переглядів: 1640

заробітчани

Через підвищення рівня безробіття в єврозоні багато експертів прогнозують, що українські безліч мігрантів можуть залишитися без роботи. Українські "заробітчани" можуть масово повернутися додому

Оскільки рівень безробіття в країнах єврозони підвищився до 15-20%, значна частина українських трудових мігрантів призупинять або зменшать свої грошові перерахування в Україну. З цієї ж причини багато українські трудові мігранти і зовсім можуть повернутися на батьківщину.

Експерти відзначають, що збільшення безробіття в Єврозоні означає, що будь-яка країна буде вводити протекціоністські заходи стосовно до власної робочій силі і витісняти мігрантів з цього ринку. Це означає, що українці, які перебувають за кордоном, стають більш вразливою категорією по відношенню до звичайних громадян тієї чи іншої країни. У той же час, в повернення трудових мігрантів є й позитивні сторони. Вони спробують відкрити власний бізнес. З цієї точки дуже важливо, щоб держава прийняла заходи для стимулювання підприємництва.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.