У ЄС вводяться нові водійські посвідчення

22 Січ 2013 / 11:31 | Переглядів: 1481

Євросоюз

Незабаром в Європейському Союзі набуде чинності третя директива за єдиними водійськими правами, покликана сприяти вільному пересуванню громадян, боротьби з підробками посвідчень і поліпшенню дорожньої безпеки. Діючі права не ліквідуються, але повинні бути замінені на новий формат в будь-який час до 2033 року. Допускається адаптування зображення на картах посвідчень, що дозволяє включити національну символіку держав-членів ЄС.

Паралельно з введенням європейського водійського посвідчення створюється єдина європейська система обміну даними, покликана полегшити національній владі держав-членів рішення адміністративних питань з водіями-іноземцями. У зв'язку з цим буде передбачено спрощення процедури обміну посвідчень для громадян, що переїжджають на проживання з однієї країни ЄС в іншу. При цьому, завдяки інформаційній системі, буде введений більш суворий контроль, що виключає видачу прав водію, позбавленому їх в іншій державі.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.