У Тернополі, в столиці та ще в шести містах держави проведуть "Всеукраїнський правовий диктант"

21 Жов 2017 / 09:55 | Переглядів: 1755

Всеукраїнський правовий диктант 2017

26 жовтня Експертна юридична служба запрошує взяти участь у "Всеукраїнському правовому диктанті", який одночасно буде проходити в Києві, Львові, Тернополі, Вінниці, Одесі, Житомирі, Чернігові.
"Всеукраїнський правовий диктант" - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, а також дати можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань у сфері права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Проект реалізується за сприяння депутата міської ради, правозахисника Наталі Паньків.
Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: фінанси, здоров'я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. ЗА результатами проекту буде створена загальна карта правового здоров'я населення України.
У Тернополі "правовий диктант" відбудеться 26 жовтня о 17:30 год. у приміщенні Тернопільського державного медичного університету (аудиторія3, майдан Волі, 1).

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.