У Тернополі прикрашатимуть будинки

03 Жов 2015 / 14:48 | Переглядів: 2345

Леся Українка графіті

Кілька тернопільських багатоповерхівокрозмалюють в Тернополі під час фестивалю"арТЕРвізія", що відбудеться 5-10 жовтня. Він матимедекілька складових: створення арт-об'єктів, а також освітньо-соціальні заходи (лекції, кінопокази тощо).

У фестивалі "арТЕРвізія" візьмуть участь художники з Одеси, Луцька, Тернополя, а також з Німеччини - вони створюватимуть малюнки у різних частинах міста: вул. Б.Хмельницького, вул. Брюкнера, вул. Чумацька, вул. Шептицького, вул. Вишнівецького, парк Топільче.

Наразі відомо, що на вулиці Брюкнера з'явиться портрет митрополита Андрея Шептицького, а на вулиці Чумацькій буде сюреалізм від німецької художниці.

Тернополяни, своєю чергою, матимуть можливість долучитись до дійства, спостерігаючи за процесом або спільно творячи з митцями арт-об'єкти.

- Фестиваль створений для того, щоб розвивати різні напрямки мистецтва. Стріт-арт це лише початкова точка. Дуже хочеться, щоб Тернопіль у цьому напрямку розвивався, як і інші міста. Щоб приїжджали до нас іноземці і наші українські художники мали б можливість перетворювати сірі мікрорайони у справжні галереї. Тобто це якесь естетичне виховання, це якесь позитивне налаштування людей, тому хочеться, щоб в Тернополі це прижилось і надіюсь, що фестиваль стане щорічним, - заначила Олександра Стопник.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.