У Тернополі презентували навчальну гру про переселенців зі Сходу

10 Лис 2017 / 23:46 | Переглядів: 1036

У Тернополі презентували навчальну гру про переселенців зі Сходу

9 листопада у Тернополі Програма "Радник з питань ВПО" презентувала навчальну гру "Переселенська блуканина". Гра дає можливість будь-якій людині зрозуміти всі складнощі життя українця, який вирішив виїхати з непідконтрольних територій, і вже викликала широке обговорення. На заході учасники гри крок за кроком в ігровому форматі пройшли шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі. Ці кроки - не метафора: на масштабованому ігровому полі 2 х 3 м на гравців чекали проблеми та сценарії з реального життя. За допомогою грального кубика і фішок учасники пройшли ігрове поле, де на них тиснули колектори, позбавляли зароблених пенсій, виселяли з орендованого житла тощо. У сценарії гри, який розробила програма "Радник з питань ВПО" спільно з самими переселенцями, змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО. "Я на собі відчула, що таким людям необхідно надавати допомогу. Впевнена, ця ініціатива покращить ставлення до переселенців. Відчула труднощі, з якими стикаються переселенці, багато чого я не знала", - розповіла учасниця гри, співробітниця Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Ірина Максимюк. Створення такої гри стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту "Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства", який реалізовує канадська неурядова організація Stabilization Support Services.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.