У Польщі створять музей злочинів комуністичного режиму

18 Кві 2012 / 08:03 | Переглядів: 1498

комунізм

На думку Броніслава Коморовського, такий музей необхідно створити в слідчому ізоляторі в г. Варшава. Коморовський сказав, що в даний час Польща є чи не єдиною країною Центральної Європи, де до цих пір немає музею злочинів тоталітарного комуністичного режиму. В даний час у польській науковому середовищі точаться дебати щодо вивчення історії у школах.

За словами Коморовського, слідчий ізолятор на вулиці Раковецької - вдале місце для музею, яке ввібрало в себе історію, біль, переживання людей. При радянському тоталітаризмі, слідчий ізолятор використовувався КП Польщі для утримання політичних в'язнів. Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає, що в процесі створення такого музею можна використовувати досвід створення музею Варшавського повстання.

Джерело: ura-inform.com

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.