У Львівській області не знайшлося жодного абсолютного адепта нинішньої влади – дослідження

12 Жов 2012 / 08:06 | Переглядів: 1064

Вибори

У Львівській області немає тих, хто повністю позитивно оцінює діяльність теперішньої влади.

Такі результати дослідження, яке провів Український фонд "Громадська думка", повідомив Вголосу президент цього фонду Володимир Подгорнов.

Згідно з результатами дослідження, 55% респондентів дали повністю негативну оцінку діяльності теперішньої влади. Ще 33% оцінили її швидше негативно, ніж позитивно.
Майже 9% опитаних зазначили, що їм важко сказати, позитивний чи негативний бал вони б поставили теперішній владі.

Натомість менше 3% респондентів оцінили діяльність нинішньої української влади швидше позитивно, ніж негативно. І ніхто не дав повністю позитивної оцінки тим, хто нині керує державою.

Це дослідження проводили з 18 вересня до 3 жовтня 2012 року. Генеральною сукупністю дослідження було населення Львівської області віком від 18 років і старші. Вибірка становила 1200 респондентів. Вибіркова сукупність відображає генеральну сукупність за такими основними соцiально-демогpафiчними показниками як: вік, стать та освіта. Для збору інформації застосовувалось стандартизоване інтерв'ю "обличчям до обличчя" в оселі респондента. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 2,2 %.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.