У Франції зник 21-річний Олександр Кулик з Тернопільщині

15 Тра 2020 / 11:26 | Переглядів: 1859

klinnnnn

У Франції в регіоні ІЛЬ ДЕ ФРАНС пропав 21-річний Олександр Кулик, народжений 7 -го квітня 1999 року в Україні в Тернопільській області. Про зникнення хлопця повідомляє Асоціація “Прогресивні українці в Франції”.

У Франції проживав з батьком в 93400 Sain - Ouen. Ходив з батьком на роботу, коли приїжджав до нього з України. Останній приїзд з України - кінець зими 2020-го. Під час карантину перебував з батьком вдома. Неконфліктний, але перебував в подавленому стані через карантин.

Вийшов в неділю, 10-го травня 2020-го з дому в магазин і не повернувся. Хлопець не зловживав спиртним. Був одягненим в чорну кофту і сірі штани.Високий, худорлявий, світле волосся, голубі очі.

Батько вже подав заяву в поліцію. На даний момент пропавшого не фіксували в лікарнях і моргах Іль де Франсу. В поліції також немає серед затриманих. В Україну не міг податися - перевірено.

Є підозра, що в нього могли бути друзі - молдавани чи румуни, які не дуже позитивно впливали на молодого хлопця зі слів батька. Але інформація не підтверджена, бо батько їх не знав і не знав подробиць, - розповідає Президент асоціації Любов Боднарчук.

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.