У Франції через одностатеві шлюби з офіційних документів заберуть "маму" і "тата"

26 Вер 2012 / 08:55 | Переглядів: 1577

Франція

У зв'язку з легалізацією одностатевих шлюбів, Франція готується вилучити з офіційних документів слова "мати" і "батько", замінивши їх словом "родич".

Цей крок викликав гнів і обурення католицької церкви, пишуть сьогодні зарубіжні ЗМІ і, зокрема, газета La Croix.

В інтерв'ю виданню міністр юстиції Крістін Тобіра заявила, що в рамках нового закону гомосексуальні і гетеросексуальні пари будуть мати рівні права на усиновлення дітей, оскільки сексуальна орієнтація не впливає на умови виховання, і органи соціальної опіки будуть виходити при прийнятті рішення з інтересів дитини.

У той же час кардинал Філіп Барбарі, глава французької католицької церкви, попереджає віруючих про небезпеку легалізації гомосексуальних шлюбів, яка, за його словами, призведе до легалізації інцесту і багатоженства.

В інтерв'ю радіостанції RFC кардинал стверджував, що одностатеві союзи загрожують непередбачуваними наслідками і приведуть у результаті до полігамії, розпаду суспільства і хаосу.

Повідомляється також, що Папа Римський запросив тридцять французьких єпископів в Італію і закликав їх протистояти новому закону. Бенедикт XVI підкреслив, що сім'я є фундаментом сучасного суспільства, якому загрожує сьогодні недосконалість людської природи.

Впливовий французький єпископ Домінік Рей закликав уряд країни провести референдум з питання одностатевих шлюбів, в ході якого громадяни повинні переконатися, що уряд у цьому питанні не лобіює чиїсь інтереси.

Рей стверджує, що більшість населення підтримує традиційний шлюб, на відміну від представника лівих кіл Франсуа Олланда, який представив на розгляд кабінету міністрів проект легалізації одностатевих союзів. Засідання уряду з цього питання призначене на 31 жовтня.

Джерело: newsru.co.il

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.