Тернопільські школярі мандрували дорогою у країну професій

07 Жов 2017 / 21:09 | Переглядів: 1031

Тернопільські школярі мандрували дорогою у країну професій

Учні загальноосвітніх шкіл сіл Мишковичі та Настасів Тернопільського району побували на інтерактивному профорієнтаційному занятті в Консультаційному центрі для школярів, що діє у Будинку праці м. Тернополя.

Фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели гру “Дорога у країну професій”, яка складалася з окремих блоків: загадки, ребуси, пантоміма, поетичний конкурс, кросворди. Діти спілкувалися, дискутували, ділилися думками та мріями про майбутнє.

Під час екскурсії центром зайнятості школярі ознайомились із роботою служби, напрямками діяльності різних відділів, переглянули інформаційні папки із описами професій, зацікавилися можливістю знайти бажане місце праці через програмно-апаратний комплекс самостійного пошуку вакансій.

На завершення заходу діти переглянули профорієнтаційні ролики про оптимальний вибір майбутньої професійної діяльності.

До слова: завдяки співпраці МРЦЗ із відділом освіти Тернопільської районної державної адміністрації учні шкіл Тернопільського району щотижня відвідують Тернопільський міськрайонний центр зайнятості, беручи участь у різних профорієнтаційних заходах.

Ірина ОПАЛКО.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.