Тернопільські аудитори знайшли фінансові зловживання Бережанській лікарні

14 Чер 2013 / 17:36 | Переглядів: 2107

аудит

Значна частка збитків, яких зазнала лікарня, а це більше 40 тис. грн, виникла внаслідок того, що за рахунок коштів загального фонду кошторису, а не спеціального, здійснювалася оплата спожитих комунальних послуг (теплопостачання, водопостачання та водовідведення, електроенергії, природного газу тощо) при наданні послуг, які проводяться за оплату.

Значних збитків зазнала лікарня через оплату комунальних послуг, які спожили сторонні юридичні особи. Втрати становлять майже 39 тис. гривень.

Інспекторами було встановлено завищення посадових окладів, виплату незаконних надбавок, невірно визначений стаж роботи, оплату праці сумісникам за фактично невідпрацьований час, тощо. Усе це включно із зайвим перерахуванням до Пенсійного фонду України єдиного соціального внеску спричинило втрати майже 37 тис. гривень.

Також встановлено, що в ревізійному періоді, кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, в загальній сумі майже 7 тис. грн не перераховано до бюджету.

За наслідками ревізії керівнику закладу направлені обов'язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень.

В ході ревізії відшкодовано майже 123 тис грн.

За результатами ревізії 9 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, складено 2 протоколи за ст. 164-12 КУпАП, які направлено на розгляд суду, звільнено одну посадову особу.Застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та ініційовано зменшення лікарні бюджетних асигнувань на 2013 рік.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.