Тернопільська міськрада не надала допомогу, яку обіцяла місцевим підприємцям?

13 Тра 2020 / 09:01 | Переглядів: 633

untjhfdf

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук політична партія "Сила Людей":

"Тернопільська міська рада і міський голова Сергій Надал не надала допомопідприємцям, постраждалим від карантину! 22 квітня владою Тернополя було гучно повідомлено про звільнення від сплати єдиного податку на квітень місяць фізичних осіб-підприємців І та ІІ груп. Раніше ми вже писали головні зауваження до такої "допомоги" міськради. Зокрема про те, що:

1) звільнення відбулось лише на один місяць, замість пропонованого "Силою Людей" значно довшого періоду;

2) рішення про звільнення від сплати за квітень було прийняте 22 квітня, тоді як термін сплати єдиного податку це 20 квітня. Тепер ж виявилось, що дане рішення не працює!

Податкова служба справедливо вимагає рішення сесії з чіткими формулюваннями про розмір єдиного податку, а не виконавчого комітету з розмитими посиланнями на рішення уряду.

Посилання на рішення влади, яке нічим не допомагає підприємцям - https://ternopilcity.gov.ua/vikonavchiy-komitet/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2019/38562.html"

У зв'язку з цим "Сила Людей" вимагає:

"Терміново скликати позачергову сесію міської ради та прийняти однозначне та чітке рішення про звільнення від єдиного податку постраждалих підприємців. Приклад такого рішення сесії міської ради ми наводили раніше:

Встановити фіксовану ставку єдиного податку для платників І-ї на рівні 0,1% (або 0%) від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб та для платників ІІ-ї груп на рівні 0,1% (або 0%) від розміру мінімальної заробітної плати на період з 1 квітня по 31 серпня 2020 року, окрім ФОПів, які не припиняли повноцінну роботу на час карантину.

Звернення Сили Людей від 8 квітня - https://www.facebook.com/sl.ternopil/posts/846215139189969"

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.