Табачник взявся за скорочення алфавіту

23 Бер 2012 / 08:42 | Переглядів: 2184

Ми хочемо розмовляти українською мова

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявив, що має намір скоротити кількість букв українського алфавіту з 33 до 32. Причиною скорочення стане відміна літери "ї". Про це пише щоденна ділова газета "Экономические известия" без посилання на першоджерело.

"Справа в тому, що у букві "ї" немає необхідності, -стверджує Дмитро Табачник, - вона легко замінюється сполученням букв "йі". Російська мова обходиться без букви "ї", значить, і українська обійдеться. Та і зрештою, скільки тій українській мові жити-то залишилось…".

На запитання журналістів, "чому саме "ї", є ж і менш уживані літери - наприклад, "г"?", Табачник відповів: "Дійсно, я й забув про цю букву. Дякую, що нагадали! Ви праві - відміна "г" буде наступною моєю реформою".

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.