Священик з Тернополя уклав перший словник термінів канонічного права українською мовою

04 Жов 2013 / 08:19 | Переглядів: 1646

Книги

Цими днями вийшов з друку “Тлумачний словник термінів канонічного права”, який уклав суддя Церковного Трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Олег Хортик. У ньому представлено усі найпоширеніші терміни прийняті у церковному праві та документації, охарактеризовано лексеми, які трапляються у фаховій літературі чи публікаціях з церковного права і суміжній їм за тематикою.

Головно опрацьовано усі основні поняття прийняті у практиці Католицької (Східної і Західної) і частково Православної Церков. Також, присутні поняття, які використовувалися або використовуються в історичній та сучасній практиці Української Греко-Католицької Церкви.

Словник можна вважати практичним посібником для студентів, які вивчають канонічне право, особам, які цікавляться ним, а також вірним. Допоможе ознайомитись з термінолексемами, що побутують у практиці Церкви, пізнати та зрозуміти їх зміст.

Рецензували видання єпископ Софрон Мудрий, доктор канонічного права, професор Івано-Франківської Теологічної Академії, та ієромонах, ігумен Теодор Мартинюк, доктор канонічного права, викладач Папського Орієнтального Інституту (Рим, Італія). Книга видана з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ кир Василія Семенюка.

Об'єм словника - 215 сторінок, а ціна - 35 гривень. З питань придбання звертатись за адресою електронної пошти: ohortyk@ukr.net.

Довідка про автора словника

Олег Хортик, нар. у 1975 р. на Тернопільщині; доктор канонічного права, священик Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Закінчив Люблінський Католицький Університет (Польща). Викладач канонічного права Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, суддя трибуналу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, промотор справедливості Трибуналу верховного архиєпископа УГКЦ. Автор ряду статей з канонічного права, друкувався в наукових журналах України та Польщі; спеціалізується в ієрархічному устрої Східних Католицьких Церков.

Джерело: www.tze.org.ua

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.