Щирі слова вдячності лікарям

15 Бер 2012 / 08:58 | 1 коментар | Переглядів: 8052

Лікар шприц укол

У потоці інформації про певні проблеми чи негаразди завжди приємно прочитати про прояв людяності, виконання своїх професійних обов'язків на високому рівні і милосердя. Двадцять чотири ветерани війни і праці, інваліди, реабілітовані та представники інших соціально незахищених категорій звернулися в редакцію із подякою міському голові та медикам.

У листі, зокрема, йдеться: "щиру подяку лікарям і адміністрації Тернопільської міської комунальної стоматологічної поліклініки за безкоштовне виготовлення зубних протезів. Окремої подяки заслуговує чуйне ставлення до нас працівників ортопедичного відділеня, які на високому професійному рівні надали нам допомогу.

Також особливі слова вдячності ми висловлюємо міському голові та керівництву управління охорони здоров'я міської ради за увагу до наших потреб та винайдення можливості у цей скрутний час виділити кошти для зубного протезування простих людей.

Найцінніша та допомога, яка надається сьогодні, ніж та, що обіцяється в майбутньому. Ми вдячні за піклування про нас, людей переважно похилого віку, за турботу про наше здоров'я".
Підписи: Валентина Миколаївна Васильєва, Михайло Федорович Костич, Леся Іванівна Рапіта, Сергій Іванович Нефьодов, Марія Семенівна Фаранчук, Надія Іванівна Савка, Зінаїда Тихонівна Христюк, Ганна Михайлівна Костур, Вікторія Олександрівна Кучевська, Катерина Олександрівна Думська, Лариса Сергіївна Медведєва, Віра Тихонівна Кочнєва, Гертруда Михайлівна Бровчук, Микола Васильович Кожелетов, Михайло Платонович Глухончук, Ганна Данилівна Буряк, Іванна Миколаївна Колінчак, Марія Захарівна Хижняк, Віра Михайлівна Зарихта, Марія Григорівна Мукомела, Наталя Ігорівна Туневич, Степанія Теодорівна Михальська, Володимира Романівна Никитченко, Любомир Васильович Білан.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.