Сесією Тернопільської міської ради затверджено Програму підтримки парків міста

30 Гру 2015 / 13:23 | Переглядів: 685

парк Тараса Шевченка

Сесією Тернопільської міської ради затверджено Програму підтримки парків міста на 2016-2019 роки. Як зазначив у доповіді керівник управління культури Василь Кармазин, на території міста знаходиться п'ять парків загальною площею 445 га, які займають 30 відсотків від його загальної площі. Отож одним з основних завдань Програми є забезпечення належного утримання, благоустрою та екологічної чистоти рекреаційних зон. Обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації, становить 54674, 0 тис. грн.

За словами Василя Кармазина, виконання заходів Програми дасть змогу забезпечити сталу та ефективну роботу парків міста, поліпшити якість обслуговування населення, забезпечити ефективне використання, збереження та оновлення зелених насаджень, підтримувати у належному стані паркову інфраструктуру тощо.

Під час обговорення Програми депутати внесли ряд слушних зауважень, які стосувалися кардинального оновлення атракціонів, створення у парках додаткових зон для заняття спортом, а також щодо надання паркам можливості самостійно заробляти кошти шляхом надання різноманітних відпочинкових послуг. На їх переконання, це дасть змогу розширити фінансові можливості і позбутися дефіциту коштів, необхідних для приведення міських рекреаційних зон до європейського зразка.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.