Самооборона вимагає заборонити діяльність рекламного агентства П. Губарєва в Тернополі

22 Сер 2014 / 14:42 | Переглядів: 1618

Губарєв Павло

Самооборона Майдану Тернопільщини виявила, що в Тернополі до сих пір функціонують рекламні біг-борди, які належать так званому "народному губернатору" Донеччини Павлу Губарєву. Самооборона звернулася до міської влади з вимогою заборонити в місті Тернополі діяльність рекламного агентства, що належить організатору терористичної діяльності на сході України Губарєву.

Обласній Самообороні стало відомо, що в місті Тернополі до цього часу ведеться бізнес одного із лідерів організації "Народне ополчення Донбасу", який став відомим завдяки своїй участі у проросійських виступах в Донецькій області у березні 2014 року, коли був проголошений своїми прихильниками "народним губернатором" Донеччини - йдеться про Павла Юрійовича Губарєва. Він разом з Галюненком Анатолієм Анатолійовичем є засновником рекламного агентства "Patison", яке займається розміщенням зовнішньої реклами. Зокрема, в Тернополі є біг-борди, які належать агентству "Patison".

Самооборона Майдану Тернопільщини очікує рішучих дій від Тернопільської міської ради з даного приводу. Відповідне звернення та підтверджуючі матеріали (У Додатку) по цій справі активісти уже подали до міської влади.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.