Розподіл земельних ділянок в Бережанах

01 Вер 2014 / 08:11 | Переглядів: 2012

Наліпка самооборона

ЗАЯВА
громадського формуваня "Бережанська самооборона" щодо розподілу земельних ділянок в районі вул. Молодіжна та С. Крушельницької в м. Бережани для індивідуального житлового будівництва

За період діяльності депутатів VI скликання Бережанської міської ради неодноразово приймалися рішення, які йшли в розріз інтересів та позиції громади міста Бережани, сіл Лісники та Рай. Керівництво Бережанської міської ради на такі рішення не реагувало, більше того, інколи сприяло чи навіть було безпосередніми учасниками корупційних злодіянь. Для прикладу можна навести дерибан земельних ділянок в ур. Сонячна, роздавання громадського майна та земельних ділянок представникам силових структур, участь та покриття незаконного будівництва на вул. Січових Стрільців та інше. Громадське формуваня "Бережанська самооборона" заявляє про те, що довіри до бережанської міської ради в питаннях розподілу земельних ділянок у районі вулиць Молодіжна та С. Крушельницької в м. Бережани для індивідуального житлового будівництва серед громадськості немає.

У зв'язку із цим вимагаємо:

1). Проводити відкриту роботу в частині розподілу 41земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва.

2). Забронювати 15 земельних ділянок як такі, що будуть розподілені серед учасників АТО.

3). Пріоритетно земельні ділянки повинні надаватися:

- громадянам, які вкрай цього потребують;

- громадянам, які користувалися цими земельними наділами впродовж багатьох років згідно з чинним законодавством.

Громадське формуваня "Бережанська самооборона" бере під особистий контроль дане питання, сподівається на відкритість та прозорість його розгляду, а також просить інфрмувати громадськість міста про хід його виконання через ЗМІ. До складу комісії з розподілу вищезазначених земельних ділянок просимо включити представників громадськості.

Прийнято на засіданні штабу громадського формування

"Бережанська самооборона ім. Героїв Лисоні" 26 серпня 2014 р. Б.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.