Роман Навроцький: «Олігархи повинні зрозуміти, що й вони теж мають бути частиною нації!»

31 Лип 2014 / 17:36 | 4 коментарі | Переглядів: 2582

Навроцький Роман

Депутат Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький звернувся до депутата Хмельницької міської ради, голови Хмельницької міської організації "Партії регіонів" Собка Анатолія Івановича: " Звертаюсь до Вас, як до депутат до депутата, та зрештою, як громадянин до громадянина. Мені стало відомо, що Ви є власником готельно-ресторанного комплексу "SOBKOFF" у м. Хмельницьк, на території якого зберігається військова машина (одна одиниця). Механічний засіб перебуває у відмінній технічній справності. У час, коли наша держава перебуває у небезпеці, коли її кордони зазнають постійного військового втручання російського агресора, коли гинуть сотні українських патріотів-бійців, в тому числі і через нестачу засобів захисту та технічного оснащення, використання військової техніки як декору та фону на фото відвідувачів, м'яко кажучи неприпустимо. Тому, прошу Вас зробити вчинок, гідний кожного патріота-громадянина своєї держави та пожертвувати даний військовий засіб для українського війська, що веде АТО на сході України. Там він принесе більшу користь і врятує не одне людське життя". - зазначає у своєму зверненні Роман Навроцький.

"Обурює такий стан речей, коли основна частка населення, будучи патріотами своєї вітчизни жертвує хто скільки може коштів на українську армію, в той час коли заможні верстви ігнорують заклики підтримати наших героїчних вояків. Хоча, саме олігархи здебільшого підтримували злочинну владу та її корумпований режим. Саме олігархи зі сходу України підтримували і фінансували ідею проведення референдуму щодо створення ДНР, а пізніше і самі терористичні угрупування. Тому саме за їх кошт повинно відбуватись відновлення інфраструктури постраждалих територій!

Здавна відома вікова традиція нашого народу - жертвувати на церкву десяту частину свого прибутку. Сьогодні життєво необхідною є десятина на армію! Тому вважаю законодавчу ініціативу ВО "Свободи" за № 4348а від 24.07.2014р. щодо введення воєнного збору для платників податку, річні доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 500 тис. грн. вкрай необхідною. Суть ініціативи фракції "Свобода" полягає у наступному: хто заробив від 500 тис. грн. до 1 млн. грн. - має сплатити 10% воєнного збору; більше 1 млн. грн. та не перевищує 10 млн. грн. - 15%; більше 10 млн. грн. та не перевищує 100 млн. грн. - 20%; більше 100 млн. грн. - 25% від заробленого. Натомість, пропонується введення 1,5% податку на доходи однаково для усіх фізичних осіб. Таким чином не відбуватиметься перенесення тягару воєнних видатків на рядового громадянина, а змусить олігархів, чиє життя і бізнес теж відвойовується на сході України сприяти укріпленню українського війська!

В цей вкрай непростий для України час українські мільярдери повинні зрозуміти: загроза знищення держави вимагає об'єднання зусиль усіх українських патріотів. Я впевнений, що серед українських бізнесменів є справжні сини своєї Батьківщини!". - наголосив Роман Навроцький.

Роман Навроцький, голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода"

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.