Проводимо активну профорієнтаційну роботу

27 Тра 2013 / 17:45 | Переглядів: 2097

зайнятість центр семінар партнери

Наприкінці навчального року спеціалісти відділу довідково-інформаційної роботи з населенням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції з використанням СОТЗ "Мобільного центру профорієнтації" в загальноосвітні школи Тернопільського району. Під час проведення заходів проводилося профдіагностичне обстеження школярів випускних класів. За допомогою тестових методик старшокласники мали змогу визначити той вид професійної діяльності, до якої в них є інтерес та здібності. Учні охоче приймали участь в проведенні профорієнтаційних вправ, де мали можливість продемонструвати свою обізнаність в знанні основних характеристик та особливостей професій, аналізували найактуальніші професії на ринку праці, переглядали довідники навчальних закладів. Під час вправ-ігор школярі мали можливість перелічити професії, які потрібні саме селу та місту, охарактеризувати позитивні та негативні сторони обраних ними професій.

Також відбулася презентація нових можливостей профорієнтаційного терміналу. Учні могли переглянути оновлену інформацію про актуальність, професій, нові навчальні заклади, перспективи зайнятості. Програма терміналу передбачає розвиток зацікавленості до професійного самовизначення, виховання пошани до праці, зокрема робітничих професій, розширення знань про світ професій, засоби та інструменти, що використовуються фахівцями, вміння орієнтуватися в різноманітті професій.

Загалом у весняний період було здійснено 11 виїздів в школи Тернопільського району (с. Біла, с. Йосипівка, с. Прошова, с. Мишковичі, с. Довжанка, Козівка, с. Почапинці, с. Дубівці, с. Ангелівка, с. Товстолуг, с. Острів), відповідно 378 старшокласників отримали профорієнтаційні послуги.

Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням
Тернопільського МРЦЗ Гороховська О.Д.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.