Прокуратурою вжито заходи у сфері захисту державної та комунальної власності від неправомірних посягань

04 Лис 2013 / 11:10 | Переглядів: 967

прокуратура

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи реагування, у тому числі представницького характеру, щодо захисту інтересів держави від неправомірних посягань у сфері державної та комунальної власності.

Зокрема, прокурором Тернопільського району до господарського суду Тернопільської області пред'явлено позов про стягнення з одного з підприємств району заборговану ним орендну плату за використання приміщень комунальної власності у сумі понад 20 тисяч гривень.

Загалом, за позовами, пред'явленими у зазначеній сфері органами прокуратури області у поточному році, судами постановлено рішень про стягнення заборгованості до бюджету на загальну суму майже півмільйона гривень.

Додатково:

У поточному році у сфері захисту державної та комунальної власності від неправомірних посягань прокурорами пред'явлено позовів на загальну суму майже 13 мільйонів гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.