Прокуратурою вжито заходи щодо визнання недійсним договору оренди 22 га землі

06 Чер 2013 / 14:01 | Переглядів: 1658

прокуратура

Питання додержання земельного законодавства та захист інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання у власність та користування земельних ділянок, перебувають на постійному контролі органів прокуратури області.

Зокрема, прокуратурою району з'ясовано, що рішенням сесії селищної ради місцевому жителю надано в оренду земельну ділянку площею 22 га терміном на 49 років для ведення фермерського господарства.

Водночас встановлено, що орендар не надав жодного підтвердження щодо наявності освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі.

З врахуванням наведеного, прокуратурою пред'явлено позов до суду про визнання незаконними рішень ради та недійсним договору оренди.

Загалом, завдяки вжитим органами прокуратури області заходам у земельній сфері попереджено незаконне надання земель площею 128 га та реально повернуто територіальним громадам та у власність держави - 156 га.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.