Прокуратурою вжито заходи щодо виплати працівникам заборгованості із заробітної плати

15 Лип 2013 / 12:00 | Переглядів: 1592

прокуратура

Питання дотримання вимог законодавства про оплату праці перебувають на особливому контролі прокуратури області. Вжитими заходами прокурорського реагування у поточному році працівникам виплачено майже 11,5 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

Зокрема, у травні-червні поточного року прокурорами проведено ряд результативних перевірок за фактами невиплати заробітної плати працівникам збанкрутілих, у тому числі комунальних підприємств області. Завдяки втручанню прокурорів Кременецького, Чортківського і Шумського районів вдалося погасити заборгованість із заробітної плати підприємств-банкрутів на суму 470 тисяч гривень.

У ході здійснення нагляду за повнотою і своєчасністю виплати працівникам зарплати органами прокуратури області у поточному році розпочато 8 кримінальних проваджень, розглянуто з вжиттям заходів 72 подання, притягнуто до відповідальності 27 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, у тому числі 8 - органів державного контролю.

За актами прокурорського реагування працівникам виплачено 11 мільйонів 412 тисяч гривень заборгованості із заробітної плати, а також в порядку нагляду пред'явлено позовів на суму 249 тисяч гривень.

З огляду на пріоритетність захисту прав громадян на своєчасне отримання винагороди за працю цілеспрямована робота прокурорів на даному напрямі продовжується.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.