Прокуратурою вжито заходи щодо відшкодування збитків за порушення законодавства у сфері довкілля

22 Лип 2013 / 15:51 | Переглядів: 1435

екологія

Органами прокуратури області постійно вживаються заходи реагування в інтересах держави щодо відшкодування коштів до бюджету, у тому числі за порушення законодавствау сферіохорони та використання надр

З'ясовано, що сільськогосподарське підприємство Борщівського району упродовж майже року здійснювало видобуток підземних вод, не маючи дозволу на спеціальне водокористування.

За порушення законодавства у сфері використання надр, підприємством завдано державі збитки у сумі майже 40 тисяч гривень.

Рішенням господарського суду Тернопільської області, постановленого за позовом Тернопільського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, підприємство зобов'язано сплатити зазначені кошти до бюджету.

Загалом, за порушення законодавства у природоохоронній сфері судами задоволено позови, пред'явлені у поточному році прокурорами, на загальну суму понад 1,2 мільйони гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.