Прокуратура відреагувала на порушення у сфері охорони водних ресурсів

21 Чер 2013 / 08:45 | Переглядів: 1750

прокуратура

Перевірками, проведеними прокуратурою Збаразького району щодо збереження, відтворення та охорони водних ресурсів органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та державного контролю, виявлено суттєві порушення, у тому числі встановлено факти забруднення водних об'єктів району.

Зокрема, комунальним підприємством ще в минулому року допущено скид неочищених зворотних вод з каналізаційної насосної станції в річку Гнізну, чим завдано шкоди довкіллю на загальну суму понад 18 тисяч гривень та створено загрозу для життя, здоров'я людей. Разом з тим, прокурорська перевірка засвідчила, що посадовцями підприємства не вжито заходів для забезпечення очищення зворотних вод і відповідно, їх скид у річку продовжується. За даним фактом прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження.

Також, у поточному році мав місце факт і забруднення ставка в місті Збаражі, що призвело до загибелі риби. Лише за втручання прокуратури спеціалістами Держсанепідслужби проведено обстеження зазначених об'єктів та вжито заходів щодо усунення порушень.

Загалом, за наслідками проведених перевірок прокуратурою району органам виконавчої влади, місцевого самоврядування та державного контролю скеровано 5 подань про усунення порушень законодавства у сфері збереження, відтворення та охорони водних ресурсів.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.