Прокуратура повертає земельні ділянки у власність держави та територіальних громад

12 Лис 2013 / 18:08 | Переглядів: 1487

земля поле

Органами прокуратури області приділяється особлива увага питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо законності винесення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування рішень про надання земельних ділянок у власність та користування.

Зокрема, прокурорською перевіркою встановлено, що на підставі рішень сесії однієї з сільських рад Збаразького району, незаконно відчужено жителю м.Тернополя земельні ділянки загальною площею понад 1 га в урочищі "Луб'янки", на якій розташовані лісові насадження.

З метою повернення зазначених земель у власність держави, прокуратурою Збаразького району до суду пред'явлено позов про визнання недійсним державного акту на право їх власності та скасування державної реєстрації акту.

Вимоги прокуратури, за результатами судового розгляду позову, задоволено та у власність держави повернуто земельні ділянки загальною вартістю понад 50 тисяч гривень.

Загалом, у поточному році органами прокуратури області у сфері земельних відносин внесено 500 документів реагування, розпочато 10 кримінальних проваджень, з яких 9 скеровано до суду, відшкодовано до бюджету понад 1 мільйон гривень.

Додатково:

Вжитими органами прокуратури заходами державі та територіальним громадам повернуто 584 гектарів земель та попереджено незаконне надання ще 143 гектарів.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.