Президент Угорщини подав у відставку через плагіат

03 Кві 2012 / 08:27 | Переглядів: 2107

Пал ШМІТТ

Він подав у відставку після того, як минулого тижня Університет медицини та спорту Ігнаца Земмельвайса у Будапешті вирішив позбавити Шмітта його докторського ступеня, здобутого у 1992 році, через списування.

Згідно з поясненням Університету, деякі частини роботи Шмітта про сучасні Олімпійські Ігри були скопійовані слово у слово з раніше опублікованих праць інших науковців.

Шмітт спочатку заперечував свою провину, але опозиція почала вимагати його відставки, заявляючи, що він не є гідний представляти Угорщину.

Оголошуючи про свою відставку в парламенті, Шмітт заявив, що він іде з посади, бо його "особиста справа" почала розділяти націю.

Шмітта, якому 69 років, було обрано на переважно церемоніальну посаду президента країни в червні 2010 року.

Союзника нинішнього прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана раніше критикували через підписання низки законів, що, на думку критиків, призвели до згортання демократії в Угорщині.

Джерело: Радіо Свобода

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.