Подальші дії Тернопільського Євромайдану

03 Гру 2013 / 09:30 | Переглядів: 3089

євромайдан в Тернополі

Вперше за дев'ять років молодь спромоглась виступити проти влади — вийти на #Євромайдан. Це показало, що ні політики, ні влада не може впливати на такі процеси та настрої у суспільстві.

Відчувши те, яку силу має за собою студентський рух, опозиція фізично не могла очолити процес змін, вона проявила свою слабкість.

Тернопіль переміг — нам вдалось мобілізувати студентів, які показали, куди потрібно рухатись у подальшому розвитку України, які довели, що вміють та хочуть діяти організовано та рішуче. Проте це не створило достатнього тиску на владу та умов, за яких угода про Асоціацію України та Європейського Союзу була б підписана. Нам потрібно перейти на інший рівень — ми закликаємо всіх студентів долучитись до створення дієвих страйкових комітетів у своїх ВУЗах. Від ефективності їх діяльності на рівні міста залежить подальший розвиток процесу трансформування України у свідому європейську країну.

Організаційний комітет Євромайдану у Тернополі не припиняє своєї діяльності, ми і надалі будемо вести та координувати роботу страйкових комітетів, переформатувавшись у молодіжний громадський рух. Фактично Євромайдан у нашому місті завершився, проте ми закликаємо їхати у Київ, адже саме там розгортатиметься вся подальша боротьба, щоправда, вже на політичних, а не на громадських засадах.

Хоча угода у Вільнюсі не була підписана, це не завадить нам плекати європейське суспільство та цінності, навчити мислити по-європейськи. Переконайте всіх навколо себе, що лише від них залежить цей процес.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.