Півфінал «Час професіонала»

18 Кві 2013 / 13:10 | Переглядів: 1629

конкурс зайнятість

За організаційної підтримки Тернопільського обласного та міськрайонного центрів зайнятості та Управління освіти і науки Тернопільської ОДА у приміщенні Тернопільської ЗОШ №2 15.04.2013 р. відбувся обласний півфінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу "Час професіонала". У грі взяли участь 3 команди: із м. Тернополя - команда "Кадри" ЗОШ №2, із Тернопільського району команда "Акцент" Великоглибочецької ЗОШ, із Збаразького району - команда "Креатбут" Бутинської ЗОШ.

Сама гра складалася із трьох конкурсів. Під час конкурсу візитівок "Ми на професійному старті" школярі представляли свої команди, пов'язуючи їх назви із тим чи іншим фахом. Так, команда "Кадри" за основу взяли професії фермера та стоматолога, команда "Акцент" презентувала професію поштаря, а команда "Креатбут" відтворювали на сцені професію креативного менеджера.

У другому конкурсі, який називався "Реклама професії", учні висвітлювали представників певних професій за допомогою жартів, віршів, сценок, відеороликів. А під час третього музичного конкурсу команди виконували пісні про професії.

Паузи між конкурсами вдало заповнювали учні ЗОШ №2. Усі глядачі мали змогу оцінити креативний виступ танцювального колективу "Квіти життя" із назвою "Ляльки" та посміятися під час виступу колективу юних гумористів "Діти заходу".

З нетерпінням як гравці, так і глядачі очікували на остаточний вердикт журі, яке оголосило переможців. Отож, перше місце посіла команда "Кадри" (школа № 2), яка візьме участь у фінальній обласній грі. Подяки та подарунки отримали усі учасники змагання.

Галина Приступа
Відділ довідково-інформаційної роботи з населенням ТМРЦЗ

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.