Пікет візиту Лаврова у Чернівцях закінчився сутичками з міліцією

14 Січ 2013 / 05:32 | 2 коментарі | Переглядів: 1341

лавров

Вчора в Чернівцях під час зустрічі народного депутата України від ВО "Свобода" Руслана Зелика (уповноваженого націоналістичної партії у Чернівецькій області) з виборцями працівники міліції вчинили напад на учасників заходу та жорстоко побили людей. Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Усупереч Конституції і нормам закону "Про статус народного депутата України", нападники в погонах брутально перешкоджали народному депутату в здійсненні ним своїх повноважень, не реагували на законні вимоги учасників заходу. Врешті-решт міліціянти зірвали зустріч депутата з виборцями, при цьому постраждало багато чернівчан", - відзначено у релізі.

"Свобода" у зв'язку із цим вимагає негайно усунути із займаної посади полковника Столяра, який керував операцією, й "притягнути керівників цієї брутальної спецоперації силовиків до кримінальної відповідальності".

ВО "Свобода" наголошує: попри рішення Апеляційного суду Чернівецької області про заборону будь-яких акцій протесту під час зустрічі 13 січня 2013 року в Чернівцях голів дипломатичних відомств України та Росії, ніхто не вправі заборонити народному депутатові України проводити зустріч із виборцями.

Як відомо, 12 січня 2013 Апеляційний суд Чернівецької області заборонив Всеукраїнському об'єднанню "Свобода" та кільком іншим опозиційним партіям проводити акції протесту під час зустрічі у Чернівцях голів МЗС України та Росії.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.