Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

26 Бер 2017 / 11:13 | Переглядів: 2205

Асоціація міст України 2

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС) оголошує відбір об'єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

Коротко про навчання

Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку ОТГ - практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом "вчися і роби": представники ОТГ не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії розвитку своїх територіальних громад.

Для участі у навчанні АМУ буде відібрано 100 ОТГ, що будуть згруповані у 4 навчальні групи, кожна з яких працюватиме за окремою програмою, підготовленою та впроваджуваною однією із чотирьох команд тренерів.

Кожна ОТГ буде представлена двома учасниками - посадовою особою місцевого самоврядування, відповідальною за питання розвитку територіальної громади, та представником місцевої громадської організації. Річний цикл навчання буде поділено на мінімум 4 тематичних сесії - дво- або триденні навчання, після якого учасники отримають завдання для втілення кожного наступного етапу розробки стратегії розвитку своєї територіальної громади.

Конференція-запуск навчального циклу відбудеться в травні 2017 року, під час якої команди тренерів спільно з учасниками груп остаточно визначать річний графік засідань та місця їх проведення.

Допомогу ОТГ у впровадженні курсу на практиці надаватимуть консультанти з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях АМУ.

Участь у навчанні безкоштовна. Всі витрати, пов'язані з участю у навчальних сесіях, покриваються організаторами. Проїзд - за рахунок відрядження.

Відбір ОТГ для участі у навчанні

Участь у навчанні зможуть взяти представники територіальних громад, в яких:

- Пройдено процес об'єднання, вже проведені або призначено дату перші місцеві вибори;

- Об'єднання відбулося навколо міста або селища, а для сільських ОТГ - чисельність населення складає більше 10 тис. осіб;

- Є бажання підготувати та впровадити стратегію розвитку територіальної громади та є можливість створити групу з підтримки розробки стратегії розвитку;

- Є місцева громадська організація, що виступить партнером органу місцевого самоврядування у роботі над розробкою та впровадженням стратегії.

Для участі у відборі територіальна громада має до 7 квітня 2017 року підготувати та подати в АМУ заявку, підписану міським, селищним, сільським головою згідно форми, що додається.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу strategy@auc.org.ua. Запитання приймаються до 31 березня 2017 року письмово електронною поштою на адресу strategy@auc.org.ua.

Про результати відбору буде повідомлено на веб-сторінці АМУ www.auc.org.ua після 20 квітня 2017 року.

Додаток

ФОРМА ЗАЯВКИ

для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об'єднаних територіальних громад

УВАГА! До розгляду приймаються повністю заповнені заявки, завірені підписом міського, селищного, сільського голови та печаткою місцевої ради.

Повна назва ОТГ

Область

Веб-сайт органу місцевого самоврядування

Загальна інформація

Чисельність населення

Територія, га

Кількість територіальних громад, що входять до складу ОТГ

Відстань до обласного центру

Профіль громади

- Сільськогосподарська

- Промислова

- Туристична

- Транспортний вузол

- Інше (зазначити)

Кількість зареєстрованих у територіальній громаді та діючих юридичних осіб

Кількість органів посадових осіб місцевого самоврядування

Стратегія

Чому, на Вашу думку, вашій територіальній громаді потрібна стратегія розвитку? Що дасть цей документ вашій територіальній громаді?

Максимум 500 слів

На вашу думку, чи є у вашій територіальній громаді можливість та необхідний кадровий ресурс для того, щоб підготувати стратегію та впровадити її? Аргументуйте свою відповідь.

Максимум 200 слів

Чи ініціювала територіальна громада підготовку стратегії розвитку? Якщо так, опишіть процес та етап, на якому ви знаходитесь.

Максимум 200 слів

Участь у впровадженні проектів

Чи подавала територіальна громада проектні пропозиції на оголошені конкурси (в т.ч. на одержання фінансування в рамках ДФРР)?

Максимум 200 слів

Чи були відібрані подані пропозиції для фінансування?

Максимум 200 слів

Чи брала/бере ваша територіальна громада участь у впровадженні проектів МТД?

Максимум 200 слів

Чи має територіальна громада громаду-партнера в Європейському Союзі?

Якщо так, зазначити в якій країні

Інформація про організацію-партнера* (місцева громадська організація)

Назва організації

Рік створення

Кількість працівників

Основні напрями діяльності (макс 3)

Короткий опис діяльності

Максимум 500 слів

Контактні дані

Інформація про учасників навчання**

Від ОМС

ПІБ

Повна назва посади

Коло обов'язків

100 слів

Досвід роботи

(макс. 5 останніх робочих місць)

Контактні дані:

- номер мобільного телефону

- адреса електронної пошти

Від громадської організації

ПІБ

Повна назва посади

Опис діяльності

100 слів

Досвід роботи

(макс. 5 останніх робочих місць)

Контактні дані:

- номер мобільного телефону

- адреса електронної пошти

Форму заповнено

ПІБ, посада, телефон

____________________

Підпис міського

(селищного, сільського )голови

Печатка

________________________

Дата

Для участі у відборі необхідно до 18.00 год. 7 квітня надіслати підписану головою місцевої ради та завірену печаткою заповнену заявку на електронну адресу strategy@auc.org.ua

* Є обов'язковою умовою участі у навчанні

** Запропоновані учасники мають брати участь у всіх навчальних сесіях, заміни не допускаються.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.