Обговорення проекту рішення Тернопільської міської ради «Про перейменування майдану м. Тернополя»

04 Лют 2014 / 08:28 | 3 коментарі | Переглядів: 2111

євромайдан люди мітинг

Керуючись п.п.7 п.1 ст.7, п.п.7 п.1 ст.8 Закону України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. №989, враховуючи трагічні події, які сталися на вул. Грушевського в м. Києві 21.01.2014 р. -22.01.2014 р., численні факти побиття мирних громадян, а також криваві події, які призвели до людських жертв, пропозиції громадськості міста Тернополя, Тернопільський міський голова та Тернопільська міська рада інформує про громадське обговорення пропозиції про перейменування Майдан Мистецтв на Площу Героїв Євромайдану.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються протягом двомісячного терміну з дня оприлюднення даного повідомлення у письмовій чи усній формі в управлінні містобудування, архітектури та кадастру по вул. Коперніка, 1, відділі зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації по вул. Листопадова, 5 або надсилаються електронною поштою на адресу офіційного веб-сайту Тернопільської міської ради: http://www.rada.te.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Отримання консультацій з питання перейменування Майдан Мистецтв на Площу Героїв Євромайдану можна отримати в управлінні містобудування, архітектури та кадастру по вул. Коперніка, 1 за тел. 40-41-47, управлінні правового забезпечення по вул. Листопадова, 5 тел. 40-41-19 та відділі зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації по вул. Листопадова, 5 за тел. 40-41-24.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.