Неповносправні діти отримали нове приміщення за втручання прокуратури

16 Жов 2013 / 14:49 | Переглядів: 1426

прокуратура

Нове приміщення з сучасним обладнанням отримали діти з особливими потребами Чортківського районного комунального центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів "Дорога в життя".

Перейти в нову будівлю дітям вдалося завдяки активній позиції прокуратури Чортківського району. Кілька років поспіль центр соціальної реабілітації дітей -інвалідів розміщувався у підвальному приміщенні міської ради. В кімнатах підвалу, абсолютно непристосованих для реабілітації хворих, діти гралися, харчувались та приймали оздоровчі процедури.

Лише після міжвідомчої наради представників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведеної 4 лютого 2013 року під головуванням прокурора Чортківського району справа про надання неповносправним дітям нового приміщення зрушилась з "мертвої точки".

На виконання рішення міжвідомчої наради, відповідні органи місцевого самоврядування та виконавчої влади спочатку виготовили правовстановлюючі документи на інше приміщення, а далі виділили гроші на його капітальний ремонт .

14 жовтня 2013 року неповносправні діти Чортківського РКЦСР дітей-інвалідів "Дорога в життя" відсвяткували новосілля .

Стан дотримання та виконання законодавства щодо захисту прав дітей-інвалідів під постійним контролем органів прокуратури Тернопільської області. У поточному році вже поновлено права понад 300 дітей з особливими потребами.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.