"Наша Україна" приєдналась до КОДу

11 Кві 2012 / 16:38 | Переглядів: 2071

Наша Україна

Партія Наша Україна приєдналася до угоди Комітету опору диктатурі (КОД) про об'єднання зусиль на виборах до Верховної Ради та погодження кандидатів у єдиний список на мажоритарних округах. Підпис під документом поставив голова політради партії Валентин Наливайченко.

Як повідомляє прес-служба партії, таким чином, Наша Україна приєднується до процесу формування єдиного опозиційного фронту, спільно з іншими партіями бере участь у парламентських виборах. Причому для тих сил, які не долають 5-відсотковий виборчий бар'єр, діє відмова від окремого походу на вибори в 2012 році.

"Наша Україна є невід'ємною і дієвою частиною об'єднаної опозиції. Сьогодні ми продемонстрували готовність діяти і йти вперед заради успіху української справи", - сказав Наливайченко.

"Переконаний, що тільки об'єднана опозиція переможе режим корупціонерів і українофобів", - додав він.

Нагадаємо, 11 партій, що входять в КОД, підписали угоду про єдиний список в мажоритарних округах. Шість опозиційних партій підуть на вибори одним партійним списком. Після сьогоднішнього рішення Конституційного суду України, який заборонив подвійне балотування на виборах до Верховної Ради, Комітет опору диктатури перегляне списки єдиних кандидатів від опозиції в мажоритарних округах.

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.