На Тернопільщині заборонено експлуатацію 7 атракціонів підвищеної небезпеки

10 Чер 2013 / 12:13 | Переглядів: 1542

атракціон

Прокуратурою області ініційовано проведення перевірок щодо безпечності експлуатації атракціонів підвищеної небезпеки з метою попередження випадків травматизму та недопущення введення в експлуатацію об'єктів, що перебувають в неналежному технічному стані.

У ході зазначених перевірок виявлено непоодинокі факти порушень при експлуатації атракціонної техніки та вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Характерні з них - відсутність технічного огляду та експертного обстеження атракціонів, допуск працівників до їх обслуговування без проходження відповідного навчання.

У зв'язку з виявленими порушеннями, заборонено експлуатацію 7 атракціонів у Кременецькому, Бучацькому та Чортківському районах та притягнуто до відповідальності 3 посадових осіб.

Перевірки на зазначеному напрямі тривають та перебувають на контролі прокуратури області.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Теги →

Розповсюдити

Використання матеріалів сайту дозволяється при умові посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на сайт t-v.te.ua.

Редакція газети «Тернопіль вечірній» (t-v.te.ua) може не розділяти точку зору авторів статей і відповідальності за зміст перепублікованих матеріалів не несе.